Firma OHAUS wprowadza nowe, zmodernizowane przenośne wagi serii Navigator

Wytrzymałe, uniwersalne wagi do różnorodnych zastosowań w pomiarach masy

PARSIPPANY w stanie New Jersey – marzec 2019 – OHAUS Corporation, światowy lider w produkcji wag, sprzętu laboratoryjnego i przyrządów analitycznych, poinformował o wprowadzeniu nowych wag przenośnych Navigator.

Gwarancja dokładności i powtarzalności w każdym zastosowaniu

Nowa seria przenośnych wag Navigator jest przeznaczona do wielu podstawowych pomiarów masy w warunkach laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych. Łącząc solidną konstrukcję z wielofunkcyjnością, wagi Navigator oferują dokładność, szybkość i powtarzalność w jednym urządzeniu, które jest jednocześnie wydajne i niedrogie.

Większa produktywność dzięki krótkiemu czasowi stabilizacji

Seria Navigator stabilizuje się precyzyjnie w mniej niż jedną sekundę oraz zapewnia szybkie i dokładne wyniki ważenia. Pozwala to operatorowi zwiększyć wydajność całego procesu ważenia.

Zabezpieczenie przeciążeniowe chroni wagę i zwiększa jej trwałość

Wagę zabezpiecza system ochrony przed przeciążeniem (mechaniczny i programowy), który jest w stanie wytrzymywać obciążenia nawet czterokrotnie większe od znamionowych. Dodatkowo podczas transportu/magazynowania czujnik wagowy przed uszkodzeniami zabezpiecza wbudowana blokada transportowa.

„Waga Navigator nadaje się do wielu różnych zastosowań. Jej użyteczne cechy, takie jak możliwość piętrowania, ultraszybki czas stabilizacji, mobilność i zasilanie bateryjne w połączeniu z szerokim wyborem różnorodnych konfiguracji dostępnych modeli wagi sprawiają, że jest to doskonały wybór, zarówno do zastosowań edukacyjnych, jak i przemysłowych” – mówi Szymon Holubowicz, Senior Market Manager w firmie OHAUS.

Więcej informacji na temat nowej oferty wag przenośnych OHAUS serii Navigator można znaleźć na stronie www.ohaus.com