Podsumowanie roku 2018 – DanLab

Wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom serdecznie dziękujemy za miniony rok. Nowy Rok to nowe wyzwania, szansa na nowe osiągnięcia i sukcesy.

Ostatni rok, to dla nas niewątpliwe czas intensywnego rozwoju firmy. W branży specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego, działamy już od 11 lat. Przez ten czas, udało nam się zapracować na rozpoznawalność naszej marki z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Stale jednak staramy się umacniać naszą pozycję na rynku, poprzez poszerzanie naszej oferty oraz nawiązywanie nowych kontaktów.

Ogromnym powodem do satysfakcji, jest dla nas możliwość współpracy z firmami i instytucjami będącymi liderami w swoich branżach. W tym miejscu, chcielibyśmy podziękować z zaufanie którym nas Państwo obdarzacie.

W mijającym roku udało nam się nawiązać wiele nowych i obiecujących kontaktów. Zarówno z potencjalnymi klientami jak i dostawcami. Dzięki temu, rok 2019 zapowiada się bardzo obiecująco, jako pełen nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Pisząc podsumowanie, nie da się nie wspomnieć, o pracy nad nową identyfikacją wizualną firmy. Radykalnej zmianie, nie tylko pod względem wyglądu ale i funkcjonalności, uległa nasza strona internetowa, której „premiera” miała miejsce w październiku 2018 roku. Jak przy wszystkich poważnych zmianach, nie obyło się bez potknięć, i nieprzewidzianych utrudnień ale po wielu miesiącach intensywnej pracy, udało nam się doprowadzić plan do końca a efekty przewyższyły początkowe oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym wizerunkiem. Profesjonalna strona internetowa oraz prowadzone kampanie marketingowe, pozwoliły nam uzyskać doskonałą widoczność w sieci z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie jest to jednak koniec zmian. Obecnie pracujemy nad nowym katalogiem produktowym, materiałami firmowymi a w dalszym etapie, rozważamy również lifting naszego logo.

Z innych sukcesów firmy w roku 2018 nie sposób pominąć poszerzenie oferty o specjalistyczne usługi, takie jak kwalifikacje komór laminarnych czy profesjonalne doradztwo w zakresie remontów i budowy pomieszczeń typu „Clean Room”.

Tak samo jak w latach poprzednich, również w roku 2018, byliśmy obecni na głównej imprezie targowej w branży laboratoryjnej – „Targach Eurolab 2018”. Jak zwykle, wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Tym bardziej, jesteśmy dumni z wyróżnienia które otrzymaliśmy, w konkursie na najlepszą ofertę targową Targów Eurolab 2018 w kategorii „Wyposażenie Laboratorium” za zamrażarkę niskotemperaturową SU780XLE. Zamrażarka SU780XLE posiada opatentowany silnik Stirlinga, który z jednej strony jest niezawodny oraz pozwala na bardzo precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury.

Mamy nadzieję, że realizacja dotychczasowej strategii rozwoju oraz utrzymywanie wysokich standardów jakości, zapewni nam możliwość podjęcia kolejnych ambitnych wyzwań, a nasze usługi i produkty będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy Państwu za miniony rok!